Főmenü

Simple Random Quotes

"Egy fuvola csak a levegővel játszik. A légi semmivel. A szavak ilyenkor semmit sem érnek."
Müller Péter

BuaXua Calendar (Free version)

Május
27
Szombat
17:40
BuaXua Calendar

Module - Facebook Comments By Internet Partner

Bejelentkezés

V. Partitúra Összművészeti Kurzus

A jelentkezés elindult!

Jelentkezni, és érdeklődni lehet: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. vagy a Partitúra Összművészeti kurzus facebook oldalán. Ötödik alkalommal kerül megrendezésre a Partitúra Összművészeti Kurzus Balatonfüreden. A tíz napos tábor a különféle művészeti ágakban tehetséges gyerekek, fiatalok számára kínál lehetőséget a fejlődésre, kibontakozásra. Neves, nemzetközileg is elismert tanárok segítségével a tanulók a kurzuson betekintést nyerhetnek a hazánkban kevéssé elterjedt átfogó, több művészeti területet érintő oktatási folyamatba.

 

Gyerekként valószínűleg sokan álmodtak olyan nyári táborról, ahol kizárólag azzal kell foglalkozniuk, amit szeretnek, és mindezt egy olyan környezetben, aminél ideálisabbat nehezen találhatnánk itthon Magyarországon.. A Partitúra Kurzus éppen ezt biztosítja a jelentkezők számára: napi tíz-tizenkét óra intenzív összművészeti képzés Füreden, két lépésre a Balatontól, a reformkori hangulatot idéző városközpontban Tanulóink idén is számos művészeti ág kiemelkedő képviselőjének instrukcióit követve hozhatják létre saját alkotásaikat a zenétől a mozgóképig.

A kurzus művészeti vezetője: Horgas Eszter fuvolaművész A kurzus 2015 augusztus 16-26 tartjuk. Szállás: 2-3-4 ágyas saját fürdőszobás szobákban. Étkezés: napi 3x házias , frissen készült ételek. 3x ingyenes wellness délelőtt főtárgy órák, délután összművészeti próbák, bemutatóra felkészülés. Nyilvános bemutató: augusztus 23 vasárnap az Anna Grand báltermében. Jelentkezés: Hangszeres Zene, Kamarazene Ének Zeneszerzés Jazz improvizáció Zenekari gyakorlat Színjátszás KÉPZŐMŰVÉSZET Tánc Film főtárgyakra. A kurzus költségeit támogatóinknak köszönhetően , csak 50%-ban kell tanulóinknak megfizetni. Így a kurzus díja: 40.000Ft A kurzusra 28 diák jelentkezését tudjuk elfogadni , a diákok életkora 14-25 éves korig lehetséges.